diety

aby dieta fungovala,musí mít pevný řád

6. ledna 2010 v 18:14 | anaBaby
"Pro dietu je nejdůležitější pravidelnost ve stravě. Organismu tak dáváme signál, že je všechno v pořádku a přísun živin zajištěn. Nemusí pak docházet k poplachovým reakcím a ukládání přijaté stravy ve formě tuků. Pravidelnost zajistí organismu klid. Nemusí 'spořit' a pracuje efektivně," říká Petr Havlíček.

dieta x

28. listopadu 2009 v 15:05 | anaBabyJméno diety je odvozeno z názvu metabolický syndrom x, tedy onemocnění popsaného v osmdesátých letech dvacátého století a dnes známého pod pojmem metabolický syndrom. Pokud jste ještě o tomto onemocnění neslyšeli, můžete právě nyní zjistit, zda jím nejste o hroženi.

japonská dieta

27. listopadu 2009 v 17:20 | anaBaby
V dnešním světě je slovo dieta na denní pořádku. Dieta ale není pouze fenoménem této doby, už za vlády Viléma Dobyvatele se mluvilo o ,,tekutinové dietě". Sám král si myslel, že když bude pít alkohol a vynechá všechno jídlo, tak zhubne. Nevíme, jestli se mu podařila zhubnout nadbytečná kila, jelikož ten stejný rok zemřel. S dietami se to musí umět a nic se nesmí přehánět. Jak říkal Mark Twain: ,,Jez vše, co chceš, žaludek se s tím nějak popere."

jablíčková dieta

10. listopadu 2009 v 17:57 | anaBaby
máme pro vás šestidenní dietu, která je nejen chutná, ale její výsledky i brzy uvidíte.
 
 

Reklama